Podczas zakończenia roku szkolnego, 46- letni mężczyzna molestował kilkuletnią dziewczynkę.
Osoba przyznała się do winy.

W jednym z zespołów szkolno – przedszkolnych w powiecie wejherowskim miało miejsce zakończenie roku szkolnego. W trakcie uroczystości mężczyzna zwabił do jednej z sal kilkuletnią dziewczynkę, w której następnie rozebrał się i wykorzystał seksualnie dziecko.

Na jego nieszczęście został złapany przez kamery w szkole. Jak się okazało nie był to żaden pracownik szkoły oraz rodzic. Zdziwieniem był fakt, jak wszedł do szkoły i udało mu się wykorzystać dziewczynkę. W szczególności zadziwiające jest jak to wszystko mu się udało, gdy w szkole było pełno ludzi.

Nad sprawą pracowało wielu policjantów. Udostępnili oni nagrania z kamer oraz opis mężczyzny, dzięki takiemu zabiegowi mogli pomóc ludzie, którzy mogą coś wiedzieć lub znać sprawcę. Funkcjonariusze dostali wiele informacji, a tylko jedna z nich była przełomowa.

Podejrzany został zatrzymany w sobotę, czyli dzień po zakończeniu roku szkolnego. Mężczyzna był mieszkańcem powiatu puckiego. Przesłuchano i poinformowano go o zarzutach jakie mu grożą. Podczas przesłuchania przyznał się do winy.
Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj